Wieloaspektowa obsługa indywidualnie dobranego księgowego w przedsiębiorstwie jest możliwa po rozpoczęciu relacji zawodowych z biurem rachunkowym Irys. Wtedy sprawy podatkowe, rozliczeń oraz księgowości są odpowiednio rozpatrywane. Usługi oferowane są dla każdego typu działalności, a eksperci od księgowości biorą pełną odpowiedzialność za zlecenia klientów, jakimi się zajmują. Biuro rachunkowe Żyrardów może reprezentować przedsiębiorców w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz w US. Zwłaszcza ma to znaczenie wówczas, gdy zleceniodawca miał już problemy z wyżej podanymi instytucjami. To pozwala zaoszczędzić pieniądze oraz negatywnie nie wpływa na renomę firmy. Dodatkowo, nie ma potrzeby się stresować o konsekwencje prawne. Indywidualny księgowy to gwarancja maksymalnej satysfakcji przedsiębiorców.

Pośredniczenie w sprawach biznesmenów jest dla nich wyjątkowo istotne, gdyż są świadomi, że są pod opieką doświadczonych specjalistów. Usługa skierowana jest w głównej mierze wobec: jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek akcyjnych, firm mniejszych i większych. Kiedy klient biznesowy może wybrać pomiędzy różnymi metodami rozliczeń, to zyskuje zapewnienie, że księgowi z biura rachunkowego Irys zawsze przedstawią własną opinię, uzasadniając ją rzeczowymi argumentami, dostosowanymi do konkretnej działalności.

Przedsiębiorcy, którzy dotychczasowo byli zdecydowani na nawiązanie współpracy z firmą są usatysfakcjonowani. Do najważniejszych świadczeń, z jakich robią użytek klienci zaliczają się: poprowadzenie ksiąg handlowych, obsługa kadr oraz finansów, prowadzenie rozliczeń rocznych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, poprowadzenie ksiąg podatkowych oraz rozliczeń podatków, wykonywanie oraz wysyłanie deklaracji do ZUS, sporządzanie oraz przesyłanie oświadczeń do US. Zwłaszcza obsługa kadrowo – płacowa jest na najwyższym poziomie. Z tego powodu Irys uchodzi za profesjonalne biuro rachunkowe na terenie województwa mazowieckiego.