CarSprint to wypożyczalnia aut dla klientów prywatnych a także właścicieli firm. Oznacza to, że można tutaj wypożyczać tak samo luksusowe auta, ale też pojazdy dostawcze. Auto można wynająć nawiązując kontakt z pracownikami zatrudnionymi w firmie przez formularz kontaktowy umieszczony na stronie www lub telefonicznie. Procedura wypożyczania w carsprint.pl odbywa się sprawnie, wobec czego nad wyraz prędko można będzie otrzymać samochód, jaki kogoś zainteresuje najbardziej. Po wybraniu samochodu, zapoznaniu się z cennikiem, podpisaniu umowy oraz po zapłaci kaucji można od razu dostać pojazd.

Cena wynajmu uzależniona jest od modelu wypożyczonego pojazdu, a także terminu, na jaki samochód jest wynajmowany. Klienci mogą decydować się na 3 przedziały czasowe: 1 do 4 dni, 5 do 9 dni, a także 10 do 16 dni. Kiedy wynajem trwa dłużej, to kwota z klientem jest ustalona na podstawie indywidualnych przesłanek. Interesant musi też przed odbiorem albo podstawieniem pojazdu zapłacić kaucję, stanowiącą zabezpieczenie na wypadek zniszczeń. Kaucja jest zwrócona w dniu zdania wynajmowanego pojazdu. Klienci wypożyczający w CarSprint mogą spodziewać się licznych ulepszeń: klimatyzacji, fotelika dziecięcego w cenie, nawigacji GPS. Wszystkie szczegóły powiązane z wynajmem ustalone są z osobami zatrudnionymi w wypożyczalni, żeby klient był jak najbardziej zadowolony.

Personel zawsze udziela wyczerpujących wiadomości, zarówno o samochodach, jak i o zasadach najmu. Można wypożyczyć auta z podstawieniem na lotnisko w Rzeszowie, w Katowicach albo w Krakowie. Istnieje też możliwość wypożyczania auta z OC sprawcy. Każdy z wypożyczanych samochodów ma pełne ubezpieczenie OC, dobrowolne, od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz ASS. Kierowca wynajmujący pojazd nie musi martwić się żadnym limitem kilometrów. Oferta dostosowana jest do potrzeb klientów. Wszystkie opłaty opierają się na 23% podatku. Każda suma podawana jest za jedną dobę wynajmu.