Najwyższej jakości rury, wykorzystywane do ogrzewania podłogowego można zakupić w punkcie sprzedaży Termolit, obok pozostałych towarów do jakich zaliczają się złączki, zawory, aż po rozdzielacze i szafki do ogrzewania podłogowego, gadżety Tacker albo rozwijaki do rur. Tak ogromny katalog oraz korzystne ceny za pompa do ogrzewania podłogowego gwarantują zadowolenie klientów. W ofercie dostępne są rury Pert – Evoh – Pert 16×2, niemieckiej marki Sander. Ich ogromną zaletą jest pamięć kształtu, eliminująca ryzyko zgniecenia albo zniszczenia ułożonych pętli ogrzewania podłogowego w czasie robienia wylewek.

Rury Pert – Evoh – Pert wykonuje się w oparciu o rynkowe regulacje i normy bezpieczeństwa, wobec czego są wytrzymałe, wydajne oraz niezawodne. Wszystkie produkty, jakie można zakupić w ogrzewanie podłogowe suche przed przekazaniem do użytku są poddane testowaniu. Rury Pert – Evoh – Pert składają się z trzech warstw: EVOH, warstwy kleju oraz wewnętrznej warstwy z elastycznej rury.

Takie rury zastosowane są we wszystkich typach wodnych instalacji ogrzewania podłogowego. Poza dystrybucją wskazanych rur oraz pozostałych produktów taśmy brzegowe TERMOLIT zajmie się układaniem ogrzewania podłogowego. Ponadto, propozycja handlowa sklepu obejmuje rury Pert – Al. – Pert, czyli rury z wielu warstw, wykonane z wysokiej jakości tworzywa. Wykorzystane w nich aluminium powoduje, że mają cechy typowe jednocześnie dla rur zrobionych z metalu, ale i tych, które zrobione są z tworzyw sztucznych. Zaprezentowane rury można wykorzystywać nie tylko w ogrzewaniu podłogowym, lecz też w ogrzewaniu grzejnikowym. Można je w takim razie wykorzystać w: systemach centralnego ogrzewania, systemach sprężonego powietrza, wewnętrznych systemach wodociągowych a także w niskotemperaturowych grzejnikach. Są to rury nieskomplikowane w założeniu i opłacalne w codziennym wykorzystaniu. Przybliżony okres ich wykorzystania przy właściwej temperaturze wynosi nawet 50 lat.