Przedsiębiorstwo Progress oferuje profesjonalny i bezpieczny w stosowaniu sprzęt dla fryzjerów. To przy jego zastosowaniu właściciele salonów fryzjerskich mają okazję proponować układanie włosów na wiele sposobów. W rezultacie, można stworzyć sporo doskonałych fryzur, a klienci i klientki będą usatysfakcjonowani z tego, że wszystko odbywa się przy zastosowaniu nowoczesnego i niezawodnego osprzętu. Wynik końcowy stylizacji fryzur też będzie olśniewający. Każdy musi zainwestować w sprzęt fryzjerski imponującej jakości, jaki od razu przekłada się na prestiż danego salonu. Do zwykle kupowanych akcesoriów zaliczają się: suszarki, lokówki, prostownice do włosów, maszynki i trymery. Niezawodne akcesoria będzie można wykorzystać przez wiele lat, gwarantując komfortową pracę wszystkim fryzjerom w danym zakładzie.

W hurtowni fryzjerskiej można zaopatrzyć się nie tylko w osprzęt fryzjerski, ale także w gadżety, które okazują się konieczne do jego działania. Będą to: dyfuzory, uchwyty do suszarek, noże do maszynek do strzyżenia, maty jak i rękawiczki termiczne. Każdy, kto dopasuje w hurtowni Progress osprzęt fryzjerski ma możliwość kupowania spersonalizowanych akcesoriów, dopasowanych do tego, jaką powierzchnią dysponuje fryzjerka w salonie.

W dodatku, osprzęt będzie można dostosować również do gabarytów fryzjerów zatrudnionych w konkretnym salonie. Unowocześniony sprzęt fryzjerski udostępniony jest z gwarancją producencką. Można wobec tego liczyć na jego doskonałe działanie przez długi czas. W przypadku, gdyby klient miał jakiekolwiek pytania a propos funkcjonowania konkretnego sprzętu, zawsze ma okazję go wysłać do producenta.

Obsługa klienta jest tutaj na imponującym poziomie. Prace naprawcze wykonywane są umiejętnie, a więc nie należy się obawiać, że na dłużej pozostanie się bez osprzętu w salonie. Poszczególne akcesoria można kupować od renomowanych marek, biorąc pod uwagę parametry takie jak: funkcje urządzenia, możliwość wykorzystania akcesoriów dodatkowych, zastosowana powłoka płytek, typ zasilania, czy zasięg mocy gadżetu.