Wytwarzanie wysokiej jakości opakowań z kartonu o dowolnym zastosowaniu jest przedmiotem działalności firmy Waps – kart. Zakres świadczeń firmy obejmuje: kratownice kartonowe o różnych właściwościach, trwałe nadruki kartonowe fleksograficzne i kaszerowane, pudełka kartonowe, opakowania kartonowe, przekładki, wkłady oraz wypełnienia, ekspozytory, standy promocyjne oraz kartony na wymiar. Pudełka kartonowe dostępne są w wersji: klapowej, teleskopowej, składnej, wsuwanej, klejonej oraz wykrojnikowej. Opakowania kartonowe konsumenci mogą zamówić w klasycznych lub w indywidualnych rozmiarach. Ta sama zasada dotyczy przekładek, ochraniających towar podczas transportu i magazynowania. Ekspozytory jakie można zamówić u podanego producenta na pewno przykują uwagę.

Podobnie jak: standy, stojaki czy potykacze. Z uwagi na to, że firma posiada duży park maszynowy, jakiekolwiek zamówienie nie jest trudnością dla osób w tej firmie zatrudnionych. Klienci mogą spodziewać się, że wszystkie produkty będą maksymalnie dostosowane do ich oczekiwań. Wystarczy powiedzieć pracownikom firmy, co chciałoby się spakować i można być pewnym, że zamówienie będzie wykonane dokładnie w ten sposób, jak się tego oczekuje. Waps – kart jest w stanie zaopatrywać klientów prywatnych, jak i sklepy internetowe.

Solidne kartony zagwarantują wysoką ochronę dla tych produktów, jakie będą w nich przechowane. Ma to szczególne znaczenie wtedy, gdy są to rzeczy przewożone. Pod adresem https://waps-kart.pl/blog/nowoczesny-sprzet-do-wycinania-przesel-z-kratownicy można sprawdzić właściwości poszczególnych produktów.

Można także zamówić spersonalizowane opakowania z tektury, o dowolnych rozmiarach i kształtach. Jeszcze przed realizacją zlecenia klient może zobaczyć próbki testowe i wówczas kiedy je zaakceptuje, zlecenie będzie dla niego zrobione. Klienci mogą zamówić: kartony przeprowadzkowe, opakowania o przeznaczeniu reklamowym, pudełka z tektury na użytek domowy lub do wykorzystania w biurze, opakowania transportowe a także opakowania ochraniające dla branży przemysłowej, hurtowni lub dla sklepów internetowych. W kartonach można przewozić sporo produktów: od sprzętu gospodarstwa domowego przez produkty spożywcze aż po delikatne rzeczy wykonane ze szkła.