Robiące dobre wrażenie oraz wytrzymałe nadruki promocyjne na koszulkach robi firma Terraprinting. Odzież reklamowa z nadrukiem jest znacznie powszechniej używana właśnie dlatego, że spełnia rolę użyteczną i reklamową jednocześnie. Koszulki można rozdawać potencjalnym, jak i stałym klientom. Można je podarować pracownikom na wyjazdach integracyjnych a także klientom biznesowym. Można przy użyciu t shirtów poprowadzić akcje marketingowe. Firma torby sitodruk mając do zaoferowania t shirty z nadrukiem bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę, w związku z czym ma do zaproponowania jedynie wysokiej jakości produkty, jakie powstają z zastosowania nowoczesnych oraz bezpiecznych technik.

Na koszulkach można umieścić logo własnej marki, hasła promocyjne lub napisy różnego typu. W ramach tej usługi wykonywane są też t shirty dedykowane do uprawiania sportu, dla konkretnych drużyn sportowych. Propozycja drukarni koszulek Terraprinting obejmuje metody znakowania takie jak: sitodruk, folie flex i flock, a także termosublimację. Sitodruk jest metodą wyjątkowo popularną. Doskonale nadaje się do wykorzystania przy większych zleceniach. Nadruki na t shirtach są mocne oraz imponującej jakości. Folie flex i flock wykorzystane są najczęściej do nanoszenia numerów oraz nazwisk na odzieży sportowej. Z kolei, termosublimację stosuje się na białych koszulkach sportowych. Należy pamiętać o tym, aby nie stosować jej na bawełnie.

Jeżeli zamawiający nie ma pojącia, jaką technikę wybierać, to eksperci ze wskazanej firmy zaproponują mu najlepsze, indywidualne wyjście. Cena za zamówienie zależy od czynników jakimi są: ilość koszulek, rodzaj ubrania do nadruku, rozmiar nadruku, ilość kolorów wykorzystanych na nadruku oraz technika druku. Koszulki promocyjne wzmacniają profil konkretnej marki. Mogą być rozdawane na konkursach sponsorowanych przez daną markę albo na targach. Można je też dołączyć do zamówień w przypadku, gdy posiada się sklep online. Perfekcyjnie prezentująca się oraz starannie wykonana odzież promocyjna to opcja marketingowa z jakiej korzysta znacznie więcej firm.