Jeżeli gra toczy się o ciuchy najmniejsze pole popisu ma się w trakcie zimy. W tej porze roku znacznie bardziej zwraca się na to, żeby były to ciepłe kostiumy, aniżeli ładne. Nie oznacza to w żadnym wypadku, iż zimą jesteśmy w stanie nosić jedynie szpetne ubrania, wyraźnie przeciwnie. Zima to taki okres, gdzie jesteśmy najczęściej opatulenie w wełniane swetry, ale one też są w stanie mieć swój urok.

Niezwykle słynne są swetry w formatach XXL, jakie pasują nawet na niezwykle szczupłe osoby, jest to najmodniejszy nurt, jaki sprawdza się w zimne dni. Jeśli nie czujemy się nadmiernie odpowiednio w tak obszernym ubraniu wybitnie poprawnym rozwiązaniem jest ściśnięcie się paskiem, jaki podkreśli nasza talię. Oprócz grubych swetrów, niezwykle modne są również sukienki z grubymi golfami, jakie oddają niemało ciepła, a do tego dodatkiem mogą być grube rajstopy.

W najwyższym stopniu wartościowym kolorem rajstop w tej porze roku jest biały, pasujący do tego co dzieje się za oknem. Lato to najpiękniejsza pora roku, w czasie której jest kolorowo również na podwórku, jak oraz na ekspozycjach z odzieżą. Moda na lato przede wszystkim faworyzuje się kolorystyką – przetestuj znacznie więcej na https://waikikivibe.com. Kolory w tym sezonie to pastelowe róże, fiolety, czerwienie, błękity, zielenie itd. Najmodniejsze komplety to pomieszanie kilku barw, np. pomarańczowe spodnie, różowa bluzka oraz czerwone buty.

Moda w czasie lata cechuje się zwiewnymi sukienkami, które są szlagierem tego sezonu, a chodzi tutaj konkretnie o długie zwiewne i kwiaciaste sukienki. Przezroczyste bluzki również oddają trendy lata, o zawsze atrakcyjnych kwiecistych wzorach. Także modne są wzory kraciaste na spodniach, lub sukienkach. Lato to taki czas, gdzie nie zakładamy na siebie wiele ubrań, przez gorące dni, w następstwie tego najmodniejsze są eteryczne rzeczy przepuszczające powietrze oraz nie zakrywające niemało ciała. Także znaczącym detalem wśród trendów na lato są lniane koszule czy też spodnie. Koszule są wydłużone oraz luźne, wyglądające na męskie z capniętymi rękawami. Tudzież spodnie również gigantyczne oraz zwiewne.